Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Sektörel ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayan, onlara en doğru, en uygun çözüm ve önerileri sunan, yaygın üye ağı ve iletişim kanalları ile sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaşan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, dünya standartlarında hız ve verimlilikle hizmet eden, üye memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.
 

VİZYONUMUZ

Çalışma barışının sağlanması için başta Atatürk İlkeleri olmak üzere; ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milli egemenlik, milli güvenlik, kamu yararı ve kamu düzeninin sağlanması ile cumhuriyetin ve demokrasinin korunması ilkelerini temel alarak faaliyet göstermek.

Hür teşebbüs ve serbest ekonomi anlayışını desteklemek

Birlik ve dayanışma içinde, rekabet edebilirliği ve verimliliği artırmak, sektör ilişkilerini sürekli, dengeli olarak geliştirmek

İşveren sendikamız çalışma ilişkilerinde üyelerinin ekonomik ve sosyal hak ve menfaatlerini koruma ve geliştirme amacını ve misyonunu taşır .

Sektörümüzün gerçek gücünü ortaya koyabilmek ve güç birliği sağlamak amacı ile tüm Türkiye genelinde tek çatı altında birleşmek öncelikli amaçlarımızdandır.

Tüm etkinlik faaliyetlerinde hizmet veren işletmelerimizle birlikte sektörün gelişmesine katkı sağlayarak ülke ekonomisindeki payımızı artırmayı hedeflemekteyiz.

Üyelerimizin sosyal ve ekonomik haklarını korumak , üyelerimiz arasındaki ilişkileri ve işbirliğini artıracak faaliyetler gerçekleştirmek en önemli görevlerimizdendir.

Türkiye genelinde ve bölgesel olarak sektörümüzle ilgili tüm sorunları çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz .

WhatsApp WhatsApp